POZYCJONOWANIE STRONY INTERNETOWEJ

CASE STUDY

Klient: Autoszyby Zwoleń

Strona WWW: autoszybyzwolen.pl

Nasz cel

Witryna internetowa autoszybyzwolen.pl w ostatnich miesiącach otrzymała nową odsłonę opartą o nowoczesny i elastyczny silnik WordPress oraz responsywny layout. Wraz ze zmianą struktury strony klient zadecydował o uruchomieniu pozycjonowania strony w Google. Naszym zadaniem jest wypozycjonowanie strony internetowej na możliwie najwyższe pozycje na rozbudowaną listę fraz.

Zakres prac

Przed wdrożeniem nowej odsłony autoszybyzwolen.pl przygotowaliśmy dokładną mapę witryny zawierającą strukturę linków (wewnętrznych oraz zewnętrznych), następnie dostosowaliśmy konfigurację linkowania w nowej stronie internetowej aby maksymalnie odzwierciedlała wersję zindeksowaną przez Google.

Następnym etapem była optymalizacja zawartości strony pod kątem wytycznych Google dla uzyskania największej wydajności witryny. Nasi copywriterzy pod lupę wzięli także przygotowane przez klienta teksty i przeredagowali je tak, aby możliwie najmocniej nasycić witrynę słowami kluczowymi oraz wzmocnić ich siłę sprzedażową.

Po zakończeniu prac na poziomie strony www przeszliśmy do etapu link buildingu oraz content marketingu sukcesywnie budując zoptymalizowany profil linkowania do witryny klienta.

Efekty pozycjonowania strony

Z uwagi na to, iż strona internetowa znajdowała się daleko poza pierwszą dziesiątką na najważniesze frazy ilość odwiedzin witryny była znikoma. Większość z nich pochodziło z profilu firmowego na portalu Facebook. W kwietniu 2018 ilość odwiedzin strony urosła o 528% a źródła pozyskania ruchu zostały znacząco zróżnicowane.

 

Osiągnięte pozycje w Google

Kiedy rozpoczynaliśmy prace nad pozycjonowaniem strony internetowej większość fraz znajdowała się poza pierwszą setką wyników wyszukiwania. Już na etapie optymalizacji strony wyniki organiczne zaczęły zauważalnie rosnąć z dnia na dzień. Po rozpoczęciu pozycjonowania off site witryna klienta już po kilku tygodniach znalazła się w TOP 10 w Google. 

Popraw pozycję Twojej strony w Google!

Z przyjemnością zajmiemy się pozycjonowaniem w Google Twojej strony internetowej. Zadzoń do nas lub napisz!

seo@forseo.pl

ul. Poznańska 62/16
60-853 Poznań

NIP: 926-159-89-52
REGON: 080266827

Kontakt – pozycjonowanie

+48 530 535 709

seo@forseo.pl

Kontakt – strony internetowe

+48 570 490 990

Pozycjonowanie stron internetowych jest relatywnie najtańszą formą marketingu internetowego. Aby inwestycja w pozycjonowanie generowała zyski należy zadbać o odpowiedni dobór pozycjonowanych fraz kluczowych oraz optymalną strukturę strony www pod kątem sprzedażowym.

Wykorzystujemy pliki cookie głownie w celach analitycznych oraz remarketingowych.
Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.
Ten serwis jest częścią grupy BEFORE AFTER multimedia.